o HISTÓRIA FIRMY AQUASEED
Spoločnosť AQUASEED s.r.o. bola založená v roku 1995 ako rodinná spoločnosť s dvoma nezávislými činnosťami:
-"AQUA" - výroba krmiva "LYO TUBI-NITENKY" pre akvarijné rybičky s celoslovenskou distribúciou a exportom do Maďarska a Českej Republiky. V roku 1998 bola táto činnosť ukončená z dôvodu nedostatku výrobnej suroviny.
-"SEED" - činnosť bola na začiatku zameraná iba na semená a cibuľku sadzačku, kedy bol nákup a distribúcia iba od jedného výrobcu a len pre pomerne menší počet odberateľov. Rozšírenie sortimentu od roku 1998 o niekoľko ďalších výrobcov semien , doplnenie sortimentu o chémiu, hnojivá, substráty, prudko rozšíril počet odberateľov.

V roku 2001 prišiel zlom v stratégii našej firmy. Začali sme s importom dôležitých druhov tovarov - cibuľa sadzačka, cibuľoviny kvetín z Holandska. Neskôr s importom postrekovačov a kvetináčov z Talianska , kvetináčov z Poľska, Nemecka, atď.

Ďalším dôležitým bodom v roku 2007, bolo získanie významného zastúpenia na Slovensku od prestížneho Holandského výrobcu kvetináčov ELHO. Od roku 2008 dovážame nožnice, vodný program a drobné záhradné náradie od popredného Taiwanského výrobcu s 27-ročnou históriou, čím sme si upevnili pozíciu dôležitého importéra.

Už v roku 1995 bola vhodne zvolená stratégia rozvozu tovaru pre zákazníkov, čo bolo kľúčovým rozhodnutím. Tento trend sme naďalej rozširovali a zvyšovali kvalitu. V súčasnosti disponujeme šiestimi rozvozovými vozidlami a sme schopní rozviesť 25 ton tovaru denne.

Rozvoz od firmy Aquaseed je hlavnou devízou našich odberateľov. Kvalitný a spoľahlivý rozvoz ktorý poskytujeme, je oporou pre našich zákazníkov. Našou filozofiou je, že predajca sa má starať o svoju predajňu, o zákazníkov ktorí k nemu prídu, a my mu zabezpečíme dovoz tovaru až do predajne. V mesiacoch január – jún máme pevný rozvozový harmonogram, podľa ktorého náš zákazník presne vie, v ktorý deň mu tovar dovezieme.

V súčasnosti máme viac ako 6500 druhov tovaru a registrujeme vyše 1200 odberateľov. Dodávame tovar viacerím významným veľkoobchodom na Slovensku a zásobujeme maloobchodné predajne na východnom a strednom Slovensku.

Naším cieľom je:
  • neustále zväčšovať sortiment tovaru, aby mal zákazník naozaj na výber toho naj tovaru pre svoju predajňu
  • ponúkať tovar vždy v najnižších možných cenách, aby sme zvýhodnili našich odberateľov pred ostatnou konkurenciou
  • dosiahnuť najvyššiu úroveň našich služieb a rozvozov, aby mal náš zákazník tovar v tej chvíli, kedy ho potrebuje
  • dosiahnuť maximálnu úroveň spokojnosti zákazníkov, aby nemuseli mať v adresári iných dodávateľov záhradkárskych potrieb
AQUASEED s.r.o., Váš pružný a spoľahlivý dodávateľ
[Úvodná strana] [História] [Sortiment] [Novinky] [Predajná sieť] [Maloobchod] [Kontakt] [Obchodné podmienky]
Web Design WEB MEDIA